Kontaktid

Juhataja: Veiko Valdmets
Mobiil: +372 50 15 544
e-mail: veiko@koveti.ee

Eelarvestus: Koit Antsmäe
Mobiil: +372 50 39 411
Telefon: +372 67 999 53
e-mail: koit@koveti.ee

Raamatupidamine:
 Tiina Rehe
Telefon: +372 67 999 55
e-mail: tiina@koveti.ee

Projektijuht: Illart Aasna
Mobiil: +372 50 16 977
e-mail: illart@koveti.ee

Projektijuht: Tõnu Maide
Mobiil: +372 50 41 088
e-mail: tonu@koveti.ee

Projektijuht: Heiki Kuusk
Mobiil: +372 51 78 549
e-mail: heiki@koveti.ee

Projektijuht: Aivar Kõuts
Mobiil: +372 52 72 371
e-mail: aivar@koveti.ee